Co u sowy?

Tak! Zamawiam Edukacyjną Paczkę Startową serwisu www.cousowy.pl. W paczce znajduje się kod aktywacyjny do pełnego dostępu do wszystkich lekcji w serwisie www.cousowy.pl oraz dodatkowo płytka DVD z kilkuset lekcjami w formie gotowych prezentacji. Za paczkę zapłacę u listonosza przy odbiorze w zależności od opcji 99 zł za roczny dostęp lub 149 zł za 3-letni dostęp.Pozostało  
3
  ze 190 zestawów promocyjnych!

Odpowiadam TERAZ i otrzymuję kod aktywacyjny do kilku tysięcy interaktywnych lekcji i testów zawartych w serwisie www.cousowy.pl oraz płytkę DVD z lekcjami w formie gotowych prezentacji.
Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OKS www.szkolnictwo.pl, z siedzibą w Koszalinie, przy ul. Kaszubskiej 10/16 („Administrator Danych”) moich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z portalu www.cousowy.pl („Serwis”) w zbiorze danych Administratora Danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną w celu prawidłowego świadczenia usług określonych w Regulaminie Serwisu, jak również w celach statystycznych oraz działalności związanej z prowadzeniem Serwisu. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.
Opinie o serwisie
  • Ewa Wójcicka - Romaniuk, nauczycielka filozofii Jako nauczyciel pracujący z młodzieżą, śledzę na bieżąco pojawiające się w Internecie nowości. Cousowy.pl jest bardzo ciekawym narzędziem do samodzielnej pracy ucznia. To jedyny znany mi serwis z tak szerokim zakresem wartościowego materiału.
  • Piotrek Bęc, gimnazjalista Po szkole, gdy mam wolną chwilę odwiedzam Sowę. Podoba mi się to, że razem z nią dobrze się bawię a przy okazji uczę. Świetna grafika! Wędrując myszką po stronie Sowa zabawnie przewraca oczami. Jest tu bardzo dużo opracowanych lekcji a trudniejszche słówka objaśnia encyklopedia. Polecam naprawdę fajna strona.
  • Grzegorz, n-l matematyki Czytelne i przystępne lekcje w www.cousowy.pl są świetnym źródłem wiedzy zarówno dla uczniów uzdolnionych jak i dla tych, którzy z nauką "są na bakier". Zamiast nauczyciela jest wesoła sowa, która pilnuje efektów nauki. W dzisiejszych czasach uczniowie zdecydowanie wolą komputer z Internetem niż ławkę szkolną i nauczyciela.
  • Mariola, nauczyciel wos'u i przedsiębiorczości Cousowy.pl to bardzo ciekawa forma przekazu, żywa i przyciągająca kolorystyka, a poprzez rozrywkę można zapoznać się z tajnikami wiedzy. To bardzo dobre narzędzie do samodzielnej nauki. Dzięki sowie można mieć pewność, że miło i efektywnie spędzi się czas poświęcony na naukę.
Galeria
galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Galeria cousowy.pl Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie Kliknij aby zobaczyć powiększenie
Od autorów

Nauka i wiedza to największy majątek jaki może posiadać każdy z nas, a którego nikt nigdy nam nie odbierze. Dobre wykształcenie to gwarancja satysfakcjonującej pracy i dostatniego życia. Stworzyliśmy serwis www.cousowy.pl z nadzieją, że od teraz każdy będzie miał dostęp do nowoczesnych i multimedialnych lekcji - bez względu na miejsce zamieszkania. Każdy zakupiony dostęp do podręczników jest przeznaczany na dalszy rozwój treści serwisu.