tu nauka jest zabawą
Home » Opinie o serwisie
Opinie o serwisie
Opinie uczniów
 • Piotrek Bęc, gimnazjalista
  Po szkole, gdy mam wolną chwilę odwiedzam Sowę. Podoba mi się to, że razem z nią dobrze się bawię a przy okazji uczę. Świetna grafika! Wędrując myszką po stronie Sowa zabawnie przewraca oczami. Jest tu bardzo dużo opracowanych lekcji a
  trudniejszche słówka objaśnia encyklopedia. Polecam naprawdę fajna strona.
 • Marta, 16 lat, uczennica liceum w Warszawie
  Jest dużo ciekawszych rzeczy niż nauka, ale tutaj to co innego - kolorowe plansze, gotowe opracowania, encyklopedia, testy. A zamiast nauczyciela mam sowę, która mnie obserwuje, zagaduje a za dobre wyniki chwali i opowiada śmieszne kawały. Uwielbiam ją i z przyjemnością uruchamiam serwis czekając czym zaskoczy mnie tym razem.
Opinie nauczycieli
 • Grzegorz, n-l matematyki
  Czytelne i przystępne lekcje w www.cousowy.pl są świetnym źródłem wiedzy zarówno dla uczniów uzdolnionych jak i dla tych, którzy z nauką "są na bakier". Zamiast nauczyciela jest wesoła sowa, która pilnuje efektów nauki. W dzisiejszych czasach uczniowie zdecydowanie wolą komputer z Internetem niż ławkę szkolną i nauczyciela.
 • Mariola, nauczyciel wos'u
  i przedsiębiorczości

  Cousowy.pl to bardzo ciekawa forma przekazu, żywa
  i przyciągająca kolorystyka,
  a poprzez rozrywkę można zapoznać się z tajnikami wiedzy. To bardzo dobre narzędzie do samodzielnej nauki. Dzięki sowie można mieć pewność, że miło
  i efektywnie spędzi się czas poświęcony na naukę.
 • Ewa Wójcicka - Romaniuk, nauczycielka filozofii
  Jako nauczyciel pracujący z młodzieżą, śledzę na bieżąco pojawiające się w Internecie nowości. Cousowy.pl jest bardzo ciekawym narzędziem do samodzielnej pracy ucznia. To jedyny znany mi serwis z tak szerokim zakresem wartościowego materiału.
Zaloguj
Przypomnij hasło  Rejestracja


Redakcja www.cousowy.pl
ul. Kaszubska 10/16
75-036 Koszalin
tel: 094 346-51-61
pn.- pt. 9:00 - 16:00
GG: 5571769
Formularz kontaktowy